יום שלישי, יולי 23, 2024
Homeמאמריםשונותמכתב הערכה

מכתב הערכה

לכל תלמידי, ידידי ונדיבי הישיבה הק', ה' עליהם יחיו.

שמחנו לקבל בימים האחרונים את הברכות והאיחולים של כולכם לאור ההתפתחויות החיוביות שארעו בימים האחרונים, וכולנו תקווה כי העננה שהעיבה על פעילות הישיבה הקדושה בשנים האחרונות תוסר לחלוטין, והצדק ייעשה אך גם ייראה. המכתבים המרגשים ושיחות הטלפון המחזקות היו עבורנו כמים קרים על נפש עייפה לאחר שנים של התמודדות בלתי פוסקת עם השמצות מרושעות שאין בינם לבין האמת ולא דבר.

כידוע, בשנים האחרונות מנהלים גורמים מסוימים מסע השמצות חובק עולם נגד פעילות הישיבה. הפעילות הענפה של הישיבה בכל רחבי העולם, לא מצאה חן בעיני הסטרא אחרא שגייס את כל כוחותיו על מנת להרוס את המפעלות הגדולים שבנה מורנו האדמו"ר שליט"א במסירות נפש באמצעות הכפשות אותם פרסמו אינשי דלא מעלי שאף נתפסו בקלקלתם. למרות השתיקה שגזר על עצמו מורנו ורבנו האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א שהעדיף להיות, כמאמר המשנה מ"הַנֶּעֱלָבִין וְאֵינָן עוֹלְבִין, שׁוֹמְעִין חֶרְפָּתָן וְאֵינָן מְשִׁיבִין, עוֹשִׂין מֵאַהֲבָה וּשְׂמֵחִין בְּיִסּוּרִין", האמת יוצאת לאור, וסוכרת בדרכה את פיהם של כל דוברי השקר, כמאמר הכתוב על המוחלים כל כבודם: "וְאֹהֲבָיו כְּצֵאת הַשֶּׁמֶשׁ בִּגְבֻרָתוֹ".

בשנים האחרונות, התייחס מורנו ורבנו לא אחת לפרשייה הכאובה, ואמר כי אבותיו הקדושים לא יניחו למי שמתכוין לפגוע במפעלות הישיבה הקדושה, שנמצאת בשנים האחרונות בתנופת עשייה חסרת תקדים. ואכן, בימים האחרונים נגלה לעין כל כי למרות שתיקתו של מורנו ולמרות הלחצים הנוראיים והסבל הגדול שסבלנו כולנו, האמת יוצאת לאור וזוהי אלומת אור ראשונה בקצה המנהרה, שבסופה יכירו וידעו כל באי עולם כי אתה הוא האלהים לבדך עליון לכל ממלכות הארץ.

בהערכה גדולה על התמיכה והעידוד ובתפילה על העתיד.
הנהלת מוסדות שובה ישראל.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments